Passata B2 kombi

Czaki
Posty: 80
Rejestracja: 03 kwie 2016, 17:50
Auto: VW Passat B2
Rok produkcji: 1987
silnik: 1.8 90KM
Gadu-Gadu: 0

Passata B2 kombi

Post autor: Czaki » 01 wrz 2022, 10:03

Witam. Po długim namyśle zdecydowałem się sprzedać mojego passata. Po różnych przejściach samochód stoi tak naprawdę od 4 lat A ja nie mam czasu go skończyć , przez inne projekty które realizuje. Może ktoś będzie miał koncepcje żeby znów tchnąć w niego życie. Jak widać auto jest rozebrane ale jest kompletne. Są wszystkie części żeby go złożyć a nawet coś na górkę. Samochód został rozebrany ponieważ przeszedł gruntowną odbudowę blacharki. W tej chwili wszystko jest na widoku także łatwo ocenić zakres prac. Ale zainteresowanym mogę podesłać zdjęcia z odbudowy. Poza blacharką w samochodzie są położone nowe przewody hamulcowe, została zrobiona konserwacja podwozia , wymienione tuleje w przednim wózku , tylnej belce , oraz łożystka tyne. Jest też alternator po regeneracji, Nowe łożysko w docisku bo stare hałasowało. Do samochodu mam do założenia docelowo wąskie przedliftowe zderzaki. Jeden przedni na górkę. Są też kompletne relingi dachowe z poprzeczkami .Do auta mam trzy komplety kół .Oryginalne 13", które widaćna fotkach , 14" z golfa 3 i alusy 15" które też są widoczne na kilku fotkach. Niektóre z części zdołałem już odnowić , innych nie. Silnik 1,8 benzyna z gazem. Gaźnik kejhin z Audi 80 . To świetny , i bardzo ergonomiczny samochód. Ekonomiczny też bo ma wbity gaz. I hak też .Ponad to ma opinie od rzeczoznawcy o szczególnej wartości historycznej pojazdu , co oznacza że nie musi mieć ciągłości OC. Cena jaka mnie interesuje to 6 tyś . Wrazie pytań dzwonić -512 125 987
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Odpowiedz