III Ogólnopolski Zlot Oldpassats.com - plany

Awatar użytkownika
domel-mz251
Posty: 168
Rejestracja: 02 sty 2012, 17:24
Auto: VW Passat B2
Rok produkcji: 1987
silnik: 1.6TD 70KM
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Tczew

Re: Vw Mania 2012 27-29.07.12

Post autor: domel-mz251 » 07 sie 2012, 6:46

Tak pobieżnie patrząc na mapę i dzieląc na północ i południe no i jeszcze raz na pół to wychodzi na północy okolice Grudziądza a na południu tak poniżej Łodzi . No i zawsze można jakieś przesunięcie lewo prawo na mapie aby nikt nie był poszkodowany dłuższą trasą bo ja sam bym mógł sobie co drugi rok jechać np w kierunku warmi-mazur aby pozwiedzać przy okazji. No i na koniec powiem że nie chce aby ktoś pomyślał że to ma być jakaś rywalizacja północ południe bo to prowadzi do chorych sytuacji podziałów na lepszych i gorszych . No i też jest raczej bez różnicy czy to będą dwa w jednym czasie czy jeden przesunięty w czasie że np w lipcu południe a w sierpniu północ. (zawsze jest szansa zaliczyć dwa w takiej sytuacji) No i na koniec czy to będą dwa zloty czy dwa spoty i plus ogólnopolski jeden to też wszystko do ustalenie. Ja myślę że im więcej tym bardziej można trafić z pracą w wolne. No i naprawdę już na koniec :D to to że można było by się podpiąć pod jakieś inne zloty vw lub old .

Awatar użytkownika
Tomasz
Administrator
Posty: 453
Rejestracja: 21 gru 2011, 14:47
Auto: VW Passat B2
Rok produkcji: 1985
silnik: 1.6D 54KM
Lokalizacja: Kraków / Nowa Dęba
Kontaktowanie:

Re: Vw Mania 2012 27-29.07.12

Post autor: Tomasz » 07 sie 2012, 7:06

Przeniosłem dyskusję do odpowiedniego tematu :) Ogólnopolski jak dla mnie jest jeden i bez sensu jest dzielenie. Jeśli macie ochota spotkać sie na południu czy na północy, nie ma najmniejszego problemu zebyście sie umówili, spotkali. Z dystansem nigdy nikomu nie dogodzi, bo zawsze jeden bedzie miał bliżej, drugi będzie miał dalej, ale niestety nikt nie był w stanie zaproponować czegoś w centrum Polski - padały tylko skrajne propozycje. Moja propozycja, zlot ogólnopolski tak jak do tej pory jeden w centrum PL, a 'lokalne' spoty, kiedy i jak tylko chcecie :)

T.
Nigdy nie dyskutuj z idiotą. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a później pokona doświadczeniem.

Awatar użytkownika
GSKoniu
Posty: 176
Rejestracja: 02 sty 2012, 17:07
Auto: VW Passat B2
Rok produkcji: 1987
silnik: 1.6D 54KM
Gadu-Gadu: 3819607
Skype: koniu_driver2
Lokalizacja: Słupsk

Re: III Ogólnopolski Zlot Oldpassats.com - plany

Post autor: GSKoniu » 07 sie 2012, 15:57

Ja się też zgadzam że ogólnopolski powinien zostać w centrum kraju a oprócz tego można zrobić jakiś północny czy południowy jak już kiedyś napomniałem ;)
Ale jak to kręcić gwintem?
Obrazek

Awatar użytkownika
domel-mz251
Posty: 168
Rejestracja: 02 sty 2012, 17:24
Auto: VW Passat B2
Rok produkcji: 1987
silnik: 1.6TD 70KM
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Tczew

Re: III Ogólnopolski Zlot Oldpassats.com - plany

Post autor: domel-mz251 » 08 sie 2012, 8:30

Tak. Spocik jakiś na północy. Powiem ci że fajnie było w tym Pasłęku. Fajna atmosfera bez chamstwa no i nad jeziorem bo w Pruszczu to masakra była w tym słońcu. Po prostu będzie jakis zlot to dam propozycje na forum i tyle. Najlepiej się przylepić do jakiegoś mniejszego zlotu bo atmosfera lepsza niz na VWMani była no i wjazd 10 zł a nie 60. Ja już naprawde rezygnuje z Vw mani na rzecz jakiegoś innego gdzieś dalej i tyle. Kurde mam jeszcze jedną prośbę do wszystkich na forum aby sie na mapce zaznaczyć kto jest skąd

Awatar użytkownika
szatanq
Posty: 437
Rejestracja: 05 kwie 2012, 20:03
Auto: VW Passat B2
Rok produkcji: 1988
silnik: 1.8i 90KM
Gadu-Gadu: 0

Re: III Ogólnopolski Zlot Oldpassats.com - plany

Post autor: szatanq » 28 maja 2014, 12:53

Kiedy i gdzie ten zlot ???


Odpowiedz