Volkswagen Santana coupe

Borys
Posty: 667
Rejestracja: 26 lis 2012, 21:22
Auto: VW Passat B2
Rok produkcji: 1987
silnik: 1.6TD 70KM
Gadu-Gadu: 0
Tlen: szborys@tlen.pl
Lokalizacja: Chojnów/Legnica

Re: Volkswagen Santana coupe

Post autor: Borys » 03 wrz 2014, 13:08

Oby ktoś z nas wygrał w lotto :)

Sent from Microwave using Tapatalk

Awatar użytkownika
szatanq
Posty: 437
Rejestracja: 05 kwie 2012, 20:03
Auto: VW Passat B2
Rok produkcji: 1988
silnik: 1.8i 90KM
Gadu-Gadu: 0

Re: Volkswagen Santana coupe

Post autor: szatanq » 03 wrz 2014, 14:27

Ja bym sprzedał stary projekt co masz poczekał i rozglądał się za ori takie moje zdanie bo koszta cię przerosną ja nad silnikiem od 2 lat się rozglądam i myślę co i jak a ty taki nakład pracy chcesz tak o ?? mówię ci poważnie za duży projekt jak na garażowe roboty :)

Borys
Posty: 667
Rejestracja: 26 lis 2012, 21:22
Auto: VW Passat B2
Rok produkcji: 1987
silnik: 1.6TD 70KM
Gadu-Gadu: 0
Tlen: szborys@tlen.pl
Lokalizacja: Chojnów/Legnica

Re: Volkswagen Santana coupe

Post autor: Borys » 03 wrz 2014, 14:55

Nie sprzedam swojego. Też się zastanawiam czy kiedyś sobie taką sprowadzić. Temat powstał do luźnej debaty przecież ;). No najpierw przydałoby się mieć jakikolwiek garaż, więcej doświadczenia i sporo znajomości do pomocy. Tylko że jest problem z taką Santaną u nas, bo tylko w Brazylii były, ale może kiedyś uda się taką do Polski ściągnąć. Musi jeszcze trochę czasu minąć :)

Sent from Microwave using Tapatalk

Awatar użytkownika
Sajmon
Posty: 1296
Rejestracja: 31 sty 2013, 11:19
Auto: VW Passat B2
Rok produkcji: 1984
silnik: 2.0 115KM
Gadu-Gadu: 141061
Lokalizacja: Olsztyn
Kontaktowanie:

Re: Volkswagen Santana coupe

Post autor: Sajmon » 03 wrz 2014, 15:11

Vento coupe jest juz nawet w polsce.

A co do Santany coupe byl by to max miesiac blacharki (jeśli blacharz tylko naszym autem by się zajął)
Buda to nie problem i znam kilku magików co by to ogarneli tu w pobliżu, ale jest jedno ale.

Na mnie nie liczcie bo po pierwsze mnie nie stać :D a po drugie mam 1000 roznych innych pomysłów na auta jak coupe będzie już jakoś wyglądać, bo czymś dupkę wozić trzeba gdy coupe w garażu będzie czekać na upalanko :)

Borys, przekładanie słupka B to bardzo poważny zabieg i jest to w UJ trudniejsze niż dospawanie tyłu, zainteresuj się tematem 125p R32 to zrozumiesz co i jak (mam nadzieję :P)
I pewnie w europie jakiś 2turer jeździ sprowadzony.
ES Performance - kompletne naprawy aut z grupy VAG, modyfikacje, swapy, tuning od A do Z

Grafika komputerowa - wizytówki, bilety, plakaty, ulotki, logotypy, banery (po godzinach)

Awatar użytkownika
vwquantum
Posty: 1277
Rejestracja: 21 gru 2011, 15:21
Auto: VW Quantum
Rok produkcji: 1987
silnik: 2.1 115KM
Gadu-Gadu: 3709678
Kontaktowanie:

Re: Volkswagen Santana coupe

Post autor: vwquantum » 04 wrz 2014, 5:09

Usunąłem zbędne teksty i poprawiłem trochę ortografie. Jak tak będziemy rozmawiać to tutaj nic sensownego nie będzie dla innych. Trzymać fason panowie :)

Awatar użytkownika
dziki32b
Posty: 64
Rejestracja: 02 lut 2012, 17:17
Auto: VW Passat B2
Rok produkcji: 1984
silnik: 1.8 90KM
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Volkswagen Santana coupe

Post autor: dziki32b » 05 wrz 2014, 9:43

Sam z kumplem robiłem kiedyś Kazika w coupe, do dzisiaj mam rysunki techniczne. Projekt nawet jeżdził był pomalowany jednak brakło funduszy na szyby do przodu, ktrórych nie szło dobrać od niczego, trzeba było je zrobić na zamówienie a to był wówczas koszt 2700PLN za sztukę co zmusiło nas do opylenia projektu. To były lata 2006-07 gdzie chodziłem do gimbazy więc floty z nikąd. Części blacharskich do fiata było po 3 sztuki wszystkiego nawet nowe dachy, migomat, zgrzewarka były. Można sie było bawić.
Jeżeli chodzi o Santane jest to możliwe bo drzwi od coupe rozwiązują dużo problemów, boczki tylne od coupe można potem zainplantować z tyłu Santy a słupek dla kogoś kto zna sie na konstrukcji i wytrzymałości samonośnych nadwozi to nie problem. Problemem jak zawsze jest czas a jeszcze większym $$$$$$$$$ :(


Odpowiedz