e-wrak

motomaniak
Posty: 277
Rejestracja: 21 gru 2011, 15:10
Auto: VW Passat B2
Rok produkcji: 1988
silnik: 1.6TD 70KM
Lokalizacja: Jawor
Kontaktowanie:

e-wrak

Post autor: motomaniak » 30 gru 2011, 12:27


Temat został przeniesiony ze starego forum, jednakże nie stanowi całości dyskusji jaka się w nim odbywała. Ze względu na przejrzystość zostały w nim zachowane tylko najważniejsze posty.


"szary_misiek" napisał:

http://e-wrak.pl/

Stronka z ludźmi którzy kochają jeszcze stare samochody. Fajna inicjatywa, ze znajdowaniem i fotografowaniem samochodów-pomników stojących na ulicach, może dzięki temu da radę uratować jakiś zabytek. Nie znalazłem u nich nic na temat passata. :D Myślę, że władza nasza mogła by się do nich odezwać i podrzucić tematem. :) Nie wiem jak oni się będą na współpracę rozpatrywać, ale można ich powiadomić o zlocie naszym, podrzucić linki z reklamówkami itd. ;)


"Zielkq" napisał:


Witam wszystkich, tak się złożyło, że udało się trafić na to forum, jak i do tego tematu, także do wszystkiego się ustosunkuję, jako 'człowiek odpowiedzialny za e-wrak'a' :)
Dlaczego nie ma nic o passacie? Powód jest prosty, samochodów jest tak dużo, że nie sposób umieścić wszystko, a jeżeli połączymy to z brakiem czasu, to strona wygląda jak wygląda na chwilę obecną. Na dniach powinno przybyć materiałów, także pomyślimy także o passacie.

Dziękuję od razu 'szaremu-miśkowi' za dodanie filmu, już jest dostępny na naszych łamach, jeżeli ktoś chciałby nas wspomóc, to zapraszamy do dodawania filmów (zakładka dodaj film w video po założeniu konta), czy też wszelkiego rodzaju innych materiałów (ale to na chwilę obecną nie działa z poziomu panelu użytkownika...).

Co do współpracy, to jesteśmy otwarci na wszelkie propozycje, także bez obaw. Tak na marginesie dodam, że prywatnie sam rozglądałem się jakiś czas tematu za passatem drugiej generacji, bo to i tanie i duże, i ciekawe :) Choć niestety plany się zmieniły, ale jako jedno z marzeń pozostało...
Także pozdrawiam

Odpowiedz