Air Ride - passat b1 (opinie, propozycje, montaż)

Wszystko o amortyzatorach, gumkach, tulejkach itd.
Awatar użytkownika
Sajmon
Posty: 1296
Rejestracja: 31 sty 2013, 11:19
Auto: VW Passat B2
Rok produkcji: 1984
silnik: 2.0 115KM
Gadu-Gadu: 141061
Lokalizacja: Olsztyn
Kontaktowanie:

Re: Air Ride - passat b1 (opinie, propozycje, montaż)

Post autor: Sajmon » 13 gru 2016, 2:18

Nie musza byc z NASA, to jest to samo co przy swapie, jedni wsadzaja silnika za 4tyś. a ja to robie klientowi za 15 :) z tym ze ja mam pewnosc, ze auto bedzie jezdzilo lata bez wiekszych usterek :)
ES Performance - kompletne naprawy aut z grupy VAG, modyfikacje, swapy, tuning od A do Z

Grafika komputerowa - wizytówki, bilety, plakaty, ulotki, logotypy, banery (po godzinach)

myszaradom
Posty: 81
Rejestracja: 22 gru 2014, 18:24
Auto: VW Passat B2
Rok produkcji: 1986
silnik: 1.6D 54KM
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Mazowieckie

Re: Air Ride - passat b1 (opinie, propozycje, montaż)

Post autor: myszaradom » 15 gru 2016, 8:18

I tu się z Tobą zgodzę ponieważ masz wiedzę i umiejętności za co trzeba zapłacić adekwatne pieniądze i bardzo dobrze. Ale to nie wyklucza że ktoś we własnym zakresie może to zrobić równie dobrze za mniejsze pieniądze ;) Koniec OT.

Awatar użytkownika
vwquantum
Posty: 1277
Rejestracja: 21 gru 2011, 15:21
Auto: VW Quantum
Rok produkcji: 1987
silnik: 2.1 115KM
Gadu-Gadu: 3709678
Kontaktowanie:

Re: Air Ride - passat b1 (opinie, propozycje, montaż)

Post autor: vwquantum » 15 gru 2016, 12:24

sajmon zalatuje tutaj kryptoreklamą ;D wiec sumujac. Masz czas chcesz oszczedzic kase rob sam.

Awatar użytkownika
Sajmon
Posty: 1296
Rejestracja: 31 sty 2013, 11:19
Auto: VW Passat B2
Rok produkcji: 1984
silnik: 2.0 115KM
Gadu-Gadu: 141061
Lokalizacja: Olsztyn
Kontaktowanie:

Re: Air Ride - passat b1 (opinie, propozycje, montaż)

Post autor: Sajmon » 17 gru 2016, 3:49

vwquantum pisze:sajmon zalatuje tutaj kryptoreklamą ;D wiec sumujac. Masz czas chcesz oszczedzic kase rob sam.
Co do kryptoreklamy, nie mam czasu teraz na jakiekolwiek inne auta bo "dorzucam parę gorszy" do projektu Quantum V8 z forum aktualnie, więc co to za reklama jak nie mogę z niej skorzystać :P

Co do ostatniego zdania to dodał bym jeszcze słowo UMIEJĘTNOŚCI, coby później nie wyklinać swojego auta, ze coś się schrzani, każdy kto ma jakieś większe pojecie techniczne poradzi sobie z narysowaniem okuć do wytoczenia i później zmontowaniem tego w całość.

Różnica jaka będzie między Twoim produktem a produktem firmy która na tym zarabia, to gwarancja, sam sobie jej nie dasz i jak coś pójdzie nie tak to będziesz się wściekał na siebie samego, ale satysfakcja z rzeczy zrobionych własnymi rękami to jedno z najlepszych uczuć w tym "sporcie" :)
ES Performance - kompletne naprawy aut z grupy VAG, modyfikacje, swapy, tuning od A do Z

Grafika komputerowa - wizytówki, bilety, plakaty, ulotki, logotypy, banery (po godzinach)


Odpowiedz