Grill No Emblem

Wszystko o zderzakach, uszczelkach, listwach, lampach itd
Awatar użytkownika
vwquantum
Posty: 1277
Rejestracja: 21 gru 2011, 15:21
Auto: VW Quantum
Rok produkcji: 1987
silnik: 2.1 115KM
Gadu-Gadu: 3709678
Kontaktowanie:

Grill No Emblem

Post autor: vwquantum » 01 sty 2012, 18:26

Temat został przeniesiony ze starego forum, jednakże nie stanowi całości dyskusji jaka się w nim odbywała. Ze względu na przejrzystość zostały w nim zachowane tylko najważniejsze posty.

HAROLD666 napisał:
Ja wyciąłem emblemat lutownica potem przykleiłem taśmę skota od prawej strony (zewnętrznej) tak aby mieć formę żeber grilla i zakleiłem żywica z włóknem od tyłu na taśmę. Potem jak wyschnie odklejasz taśmę szlifujesz papierem czarny mat i gotowe.

Danielloo napisał:
wąską piłką do metalu lepiej idzie i nie śmierdzi :D za to potem w wycięte miejsca wycinamy brakujące luki np z innego grilla najlepiej z szerokimi żeberkami dopasowujemy i stapiamy łączenią lutownicą z góry i z dołu dość głeboko(wtedy smierdzi :D ) następnie docieramy łaczenia papierem wyrównujemy szpachlą do plastiku najlepiej . potem lakier tak jak HAROLD666, mówił najlepiej MAT 8-) pozdrrr

vwsławek napisał:
Ja tez chce grill no emblem tylko ze z waskimi żeberkami bo takiego to jeszcze nie widzialem 8-)

Bartekvw napisał:
To nie widziałeś chyba Passata Birola z forum ;)
http://img219.imageshack.us/img219/972/pass1.jpg jest wąski zderzak ' no emblem '

vwquantum napisał:
ja dodatkowo wtapiałem druciki lub (większe zszywacze) czyli rozgrzewałem za pomocą lutownicy :P po tym już trzyma się należycie

Odpowiedz