Dywaniki welurowe

Wszystko o tapicerce, podsufitkach, fotelach, najróżniejszych plastikach itp.
Awatar użytkownika
Bogdan
Posty: 52
Rejestracja: 02 sty 2012, 18:01
Auto: VW Passat B2
Rok produkcji: 1987
silnik: 1.6 75KM
Gadu-Gadu: 1656857
Tlen: bogdan3b
Skype: bogdan3b1969
Lokalizacja: Chełm/Warszawa
Kontaktowanie:

Dywaniki welurowe

Post autor: Bogdan » 08 cze 2017, 9:06

Witam,
Ponieważ w moim passacie były dywaniki gumowe z jakiegoś peugeota, dodatkowo jakieś uniwersalne , i mnie to irytuje ( z Peugeota juz wywaliłem ) , a oryginalne gumowe to można zapomnieć że się znajdzie, dodatkowo oryginalne welurowe tak samo ciężko, orientujecie się czy da się kupić jakieś dorabiane welurowe dywaniki ? Jakieś aukcje prechistoryczne wujek google znajduje ale aktualnych do B2ki nie znalazłem. Do Garbusa swego czasu kupowałem szyte na wymiar welurowe i do takiego klasyka jeżdżącego od święta są OK i ładnie wyglądają. Coś takiego bym kupił do Passata bo te uniwersalne gumowe to jakaś pomyłka i się zsuwają i źle leżą...

Awatar użytkownika
theTomasso
Posty: 124
Rejestracja: 06 lut 2015, 17:24
Auto: VW Passat B1
Rok produkcji: 1976
silnik: 1.6 75KM
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Zamość - POLAND

Re: Dywaniki welurowe

Post autor: theTomasso » 08 cze 2017, 20:15

producent dorobi Ci każdy kształt i wyszyje na nich co zechcesz
popatrz na aukcjach na alle.. niektórzy w opisach maja taką opcję, wysyłasz wzór na papierze i za kilka dni masz dywaniki, kiedyś coś takiego zamawiałem i wyszło w miarę szybko i wcale nie drożej niż gotowy komplet, za nietypowy napis trzeba dołożyć, ale vw czy passat na pewno mają gotowe wzorniki

maicatlo
Posty: 4
Rejestracja: 20 maja 2017, 11:26
Auto: VW Passat B2
Rok produkcji: 1986
silnik: 1.6TD 70KM
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Nowa Sól

Re: Dywaniki welurowe

Post autor: maicatlo » 21 wrz 2017, 14:57

Proponowany sposób przez theTomasso jest dobry i sprawdzony. Od siebie polecam dopłacić za własne wyszycie, można spersonalizować swój samochód. Robi wrażenie!

Awatar użytkownika
Bogdan
Posty: 52
Rejestracja: 02 sty 2012, 18:01
Auto: VW Passat B2
Rok produkcji: 1987
silnik: 1.6 75KM
Gadu-Gadu: 1656857
Tlen: bogdan3b
Skype: bogdan3b1969
Lokalizacja: Chełm/Warszawa
Kontaktowanie:

Re: Dywaniki welurowe

Post autor: Bogdan » 22 wrz 2017, 11:59

maicatlo pisze:Proponowany sposób przez theTomasso jest dobry i sprawdzony. Od siebie polecam dopłacić za własne wyszycie, można spersonalizować swój samochód. Robi wrażenie!

Zgadza się, tylko trzeba mieć na wzór....a ja po starych passatach żadnego wzoru nie mam...

Awatar użytkownika
Bogdan
Posty: 52
Rejestracja: 02 sty 2012, 18:01
Auto: VW Passat B2
Rok produkcji: 1987
silnik: 1.6 75KM
Gadu-Gadu: 1656857
Tlen: bogdan3b
Skype: bogdan3b1969
Lokalizacja: Chełm/Warszawa
Kontaktowanie:

Re: Dywaniki welurowe

Post autor: Bogdan » 08 gru 2017, 16:04

Udało mi się znaleźć człowieka który handlował dywanikami do B2 2 lata temu z tej aukcji
http://allearchiwum.pl/dywaniki_do_vw_p ... 97942.html

nick z allegro MSVPJ
email: przemoj1@wp.pl

"Za dywaniki z wykładziny z drukiem w jednym kolorze to 68zł ( wykładzina jest tylko czarna).
Za dywaniki z weluru z drukiem w jednym kolorze to 120zł (welur jest w czarny, bezowy , grafitowy, granatowy, i szary jasny).
Za dywaniki z wykładziny z drukiem kolorowym 2 i więcej kolorów kolorze to 110zł
Za dywaniki z weluru z drukiem kolorowym 2 i więcej kolorów kolorze to 160zł.
dodatkowa dopłata jest za druk na tyłach - jeden kolor 15zł , kolorowy 30zł"
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

NIE MAM NIC WSPÓLNEGO ZE SPRZEDAJĄCYM, NIE MAM PROFITÓW Z TEGO , JEDYNIE CO TO WRZUCAM DLA ZAINTERESOWANYCH :)

ja na dniach będę zamawiał welurowe tylko muszę podjąć męską decyzje jaki kolor weluru ponieważ mam niebieską wykładzinę i myślę czy wziąć po prostu czarne czy grafitowe czy granatowe.


Odpowiedz