Kupno B2 Variant

Wszystko czego nie można przypisać do powyższych działów
Awatar użytkownika
maro0912
Posty: 881
Rejestracja: 07 wrz 2012, 22:10
Auto: Inne
Rok produkcji: 1992
silnik: 2.0 115KM
Skype: marekgoszcz
Lokalizacja: Andrychów

Re: Kupno B2 Variant

Post autor: maro0912 » 10 lut 2013, 0:15

Witam potrzebna porada ponieważ znów mam wątpliwości co do konkretnego egzemplarza ;/ widać będę potrzebować wiele cierpliwości, żeby w końcu kupić B2 w rozsądnym stanie :( http://allegro.pl/volkswagen-passat-b2- ... 10673.html
byłem oglądać tą oto maszynę i co zauważyłem silnik pracuje w miarę dobrze moc jest, niestety pompa wtryskowa trochu cieknie, poduszki pod silnikiem niby, że wymienione ale przy ruszaniu telepało wszystkim w środku nie miłosiernie, wydaje mi się, że to od tego, ręczny wg właściciela dopiero co zrobiony a łapał ledwo co. co do blach ogólnie w miarę dobrze drzwi właściwie wszystkie spody klapa bagażnika ta sama historia na tylnych nadkolach purchle już wychodzą pod lakierem i przy klapce wlewu paliwa, podłogi całej nie sprawdzałem ale w bagażniku dziura w podłodze była tak ze 2cm średnicy, ogólnie widać, że auto nie miało lekko ostatnimi laty nawet właściciel mówił, że "swoje w życiu przewiozło" to by było mniej więcej na tyle jeśli chodzi o wady:P
z zalet: jest to B2 :D w cenie jest 2 skrzynia podobno sprawna w dość dobrym stanie komplet alu felg z oponami nie wiem jaka firma felg ale wzór podobny do tych(http://allegro.pl/felgi-aluminiowe-cms- ... 95413.html) i OC do lipca przeglądu brak ale podobno przejdzie bez najmniejszych problemów, odpalał dość ładnie ale niestety tylko na ciepłym silniku miałem okazje sprawdzić
jak myślicie warto go brać do odratowania?
Obrazek

Awatar użytkownika
szary_misiek
Posty: 118
Rejestracja: 02 sty 2012, 17:07
Auto: VW Passat B2
Rok produkcji: 1987
silnik: 1.6TD 70KM
Gadu-Gadu: 9975321
Skype: szary_mis
Lokalizacja: Elbląg

Re: Kupno B2 Variant

Post autor: szary_misiek » 12 lut 2013, 0:10

Ja bym szukał dalej, w szczurkach najgorsza i najdroższa jest blacharka, chyba że sam umiesz to ogarnąć.
Nie dawno na północy był za podobną cenę w dużo ładniejszym stanie czerwony.
B2 '87 1.6td trend -> stage I rozbiórka

Awatar użytkownika
maro0912
Posty: 881
Rejestracja: 07 wrz 2012, 22:10
Auto: Inne
Rok produkcji: 1992
silnik: 2.0 115KM
Skype: marekgoszcz
Lokalizacja: Andrychów

Re: Kupno B2 Variant

Post autor: maro0912 » 12 lut 2013, 10:57

Wydaje mi się, że wiem o którym mówisz, ale strasznie daleko do niego miałem jak to jest ten co myślę. Cóż szukam dalej w takim razie dzięki za rady
Obrazek


Odpowiedz