Passat B2 Coupe - jakie cżęści pasują z B2 HB

Wszystko czego nie można przypisać do powyższych działów
bantu
Posty: 3
Rejestracja: 01 mar 2012, 15:33
Auto: VW Passat B2
Rok produkcji: 1983
silnik: 1.6D 54KM
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontaktowanie:

Passat B2 Coupe - jakie cżęści pasują z B2 HB

Post autor: bantu » 23 cze 2013, 14:11

Witam,

jakiś czas temu zastanawiałem się, czy nie sprzedać tego autka, jednak sentyment zwyciężył i samochód powoli będzie poddany renowacji. Szczególnie, że to model coupe, diesel w automacie, czyli coś, czego nie mogę znaleźć od 4 lat na żadnej stronie z używanymi samochodami.

Mechanicznie jest już zrobiony na 100%, planuję również zrobienie tapicerki lub pokrowców na wymiar (zobaczymy), położenie nowej farby + drobiazgi. Względem drobiazgów mam właśnie problem. Bardzo rzadko można znaleźć coś do coupe na allegro i szrotach. A potrzebne są plastiki, uszczelki do szyb i inne pierdoły. Czy wyposażenie wnętrza pasuje z HB do coupe? Szukam anteny, popielniczki (wersja automat), dźwigni hamulca ręcznego, tylnej półki, ewentualnie innych w lepszym stanie niż mam :) Czy zatem warto sprawdzać oferty części od Passatów B2 HB? Czy ktoś wie jak wygląda ogólnie kompatybilność części pomiędzy tymi modelami?

Awatar użytkownika
vwquantum
Posty: 1277
Rejestracja: 21 gru 2011, 15:21
Auto: VW Quantum
Rok produkcji: 1987
silnik: 2.1 115KM
Gadu-Gadu: 3709678
Kontaktowanie:

Re: Passat B2 Coupe - jakie cżęści pasują z B2 HB

Post autor: vwquantum » 23 cze 2013, 16:36

Uszczelki tylko coupe, tylnych pólek nie mierzyłem więc nie wiem. Wnętrze pasuje poza boczkami drzwiowymi i tylnymi boczkami tak po za tym to napisz temat w dziale nasze auta i pochwal się Coupetą :)

bantu
Posty: 3
Rejestracja: 01 mar 2012, 15:33
Auto: VW Passat B2
Rok produkcji: 1983
silnik: 1.6D 54KM
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontaktowanie:

Re: Passat B2 Coupe - jakie cżęści pasują z B2 HB

Post autor: bantu » 28 cze 2013, 9:16

Dzięki za odpowiedź. Czy wiesz coś może na temat części mechaniczno-elektrycznych? Na moje to powinno wszystko pasować, ale czasem są jakieś drobne różnice. Malowanie po całości trochę kasy weźmie, dlatego chciałbym już zrobić wszystko na maksa. Muszę pogrzebać w necie, może coś znajdę.

Co do chwalenia - jeszcze dużo brakuje do ogarnięcia, ale kilka zdjęć wstawię kiedy znajdę czas na sesję :D


Odpowiedz